Emniyet-Sen’den Özlük Hakları Çağrısı

Polis sendikası Emniyet-Sen, TBMM İçişleri Komisyonu’nda bugün görüşülmeye başlanacak ‘polisin özlük hakları’ konusunda bütün emniyet ailesine sosyal medya üzerinden çağrı yaptı.

EGM tarafından tanınmayan, kurucu üyelerinin bir çoğu meslekten ihraç edilen Emniyet-Sen çalışmalarına devam ediyor. Son çalışmalarında da sosyal medyadaki sayfalarından etkinlik duyurusu yaptılar. TBMM İçişleri Komisyonu üyelerinin meclis telefon numaraları, faks numaraları ve e-posta adresleri verilerek “Adaletsizliği Kaldırın” notu bırakmaya çağırdı.

Bugün TBMM İçişleri Komisyonu’nda ‘Polisin Özlük Hakları’ görüşülmeye başlanıyor. Emniyet-Sen facebook sayfaları üzerinden tüm emniyet ailesini komisyon üyelerine faks, eposta çekerek, telefonla arayarak destek istediklerini belirtmeye çağırdı.

Emniyet-Sen facebook sayfaları “Polis Memurları Dayanışma Grubu”, “Polis Kürsüsü” sayfalarından yapılan duyuru şu şekilde:

FAX ETKİNLİĞİMİZE,TELEFON İLE ARAMA ETKİNLİĞİMİZE LÜTFEN DESTEK VERİNİZ…


” BUGÜN İÇİŞLERİ ALT KOMİSYONUNDA POLİSİN ÖZLÜK HAKLARI GÖRÜŞÜLECEK

Bugün İçişleri Alt Komisyonunda başta çalışma şartları ve 3600 olmak üzere özlük hakları görüşülecek.

Daha önceki komisyona gönderilen dosyanın aynısı olduğu ve Emniyet Müdürlerinin kendileri için 7200 istedikleri de gelen bilgiler arasında.. Detaylar gelecek.. ”’

Polis Kürsüsü Sayfası olarak TÜM EMNİYET ÇALIŞANLARINI, AİLELERİNİ VE DOSTLARINI, Telefon Etkinliğimize Davet Ediyoruz…

Aşağıda Yazan Telefonları arayarak;
” Aynı görevi yaptığımız jandarmanın ek göstergesi 3600 biz polislerin 2200. Bu adaletsizliği kaldırın ” Şeklinde NOT BIRAKABİLİRSİNİZ..

Önemli Not : Lütfen arayanlar, Yoruma ‘destek ve teşvik için’ ARADIĞINI BELİRTSİN…

Emniyet-Sen’den alınan bilgiye göre etkinlik cuma gününe kadar devam edecek.

sendikaçağrısı

 

Yayınlandığı adresler:

http://www.bakirkoygazete.com/ozel-haber-emniyet-senden-ozluk-haklari-cagrisi/