#ATA Grubu Dergi Çıkarttı

Twitterda ülkücü harekete gönül verenler bir süre önce #ATA ismiyle birleşmeye başlamıştı. Yaptıkları paylaşımlar ve TT etiket çalışmalarıyla ön plana çıkan ATA grubu her geçen gün büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.

Özellikle milliyetçi paylaşımlarıyla dikkat çeken grup yaptıkları TT çalışmalarıyla defalarca kez twitterda dünya ve Türkiye gündemine yerleştiler.

Şimdi ATA grubu twitterdaki çalışmalarının yanı sıra medya sektöründe de yer almaya başladı. Bir sosyal medya hareketi olarak yola çıkan grup şimdi de ATA adında bir dergi çıkartmaya başladı.

Her sayısını Ülkücü Hareketin bir değerine ithaf edecek olan ATA Dergi yayın hayatına ”BAŞBUĞ ALPARSLAN TÜRKEŞ ÖZEL SAYISI” ile başladı. Dergide belirtildiğine göre sonraki sayı da “Lider Devlet Bahçeli” içeriğiyle hazırlanacak.

#ATA grubu kurucusu ve ATA Dergisi’nde İmtiyaz Sahibi görevini üstlenen Kerim Çoraklık derginin ilk sayısında yazdığı yazıda hareketin hangi ihtiyaçtan doğduğuna ve katettiği gelişmelere ve ATA Grubunun gücüne yer verdi.
“Yeni Dergiye Bismillah” başlıklı yazısında Çoraklık, #ATA grubunun twitterdaki gücünden bahsederken sürekli olarak “Nasıl daha başarılı oluruz?” sorusunu soran bir grup olduklarını ifade ediyor.

#ATA grubu üyelerinin hazırladığı derginin ilk sayısında Ülkücü sanatçı Ahmet Şafak, Atila Kaya,”Kod Adı Bozkurt” kitabının Yazar Cüneyt Öztürk ve Karagümrüklüler taraftar grubundan Serdar Keleş  ile yapılan röportajlar da yer alıyor.

Dergide ATA grubu üyelerinin yazdığı yazılarda dikkat çekiyor.

Hamdi İnanç’ın Başbuğ Alparslan Türkeş ile anılarının da yer aldığı derginin son kısmında Ülkücü Şehitlerin isimleri de yer alıyor.